20.6. 05 Zarovky
Zdravim prateleee :). Jestli znate nekoho, kdo hral kdy v Zarovkach, at uz jde o jeden jediny den pred xy lety, prosim, at mi napise na ... krajni moznosti je nechat zpravu v guestbooku. O podrobnostech bych se rad bavil jen na uvedenych kontaktech. Diky Vsem za spolupraci.

21.5. 05 CS 1.6
Tak Doom už má konečne pořádné připojení a to ADSL. Znamená to, že zase začínáme hrát CS 1.6 a CL se opět stává Doom. Ta špatná zpráva je, že se k nám už nepřídá lenička a Žárovky tim pádem přišli o nejlepší a nejznáměší Žárovku.

20.11. 04 CS 1.5
Vzhledem k tomu, že s CS to jde skopce od verze 1.6 s čím dál více oblíbenými updates od Steamu a CSS je dost velkým zklamáním jsme se rozhodli, že CS-ka nenecháme, ale budem pokračovat v CS 1.5. Proto kdyby měl nekdo zájem s náma dát zápas v CS 1.5 ať se ozve. Zároveň se CL stává opět Spulik a lenca a Doom jsou zase aktivními hráči.

1.11. 04 Další změny v clanu
Ani měsíc říjen se neobešel bez dalších změn. Lenča už zase hraje CS, ale ne aktivně za Žárovky. Špulík přechází do clanu nEcro což znamená že CL Žárovek bude opět Doom. Tz. Žárovky teď budou mit nejspíš několika měsíční pauzu.
Dále bylo ze stránek staženo CSS takže teď už by se limit neměl překročit a stránky by měli jet celej měsíc.

2.10. 04 MEGA změny v clanu
Za poslední měsíc se toho u nás dost událo. CL Žárovek je nyní bývalý ACL a WA Spulik. Důvod Doomovo sesazení asi každý zná. Dále jsme vzali nového hráče bRu a pár adeptů v nejbližší době asi ještě přijmeme. A poslední velká změna s drtivým dopadem je pausa našeho nejskušenějšího hřáče lenci. Nicméně Doom i lenca v clanu zůstavaj jako náhradníci.

27.8. 04 CSS v3, CSS bots v2
tak diky suplikovi sem do downloadu pridal css_v3 nakej update a css_bots. problem je vtom, ze jakmile sem nahodil css_v3, zacala byt hra nestabilni a asi po 5sec hrani spadla 8). tipoval bych, ze problem bude nesjpis na my strane, ale nak to resit nebudu. takze jestli vam to bude delat neco stejnyho, nepomuzu vam :P. joa ty boty sem taky neresil :}}}

23.8. 04 CS Source Beta premisteni download linku :}
no, tak prej z duvodu ze nesmi byt warez na nasich servrech, a at sem rad, ze si toho vsimli zavcas, sem byl donucenej premistit odkaz na stahnuti CSS. dyby byl pretizenej server, tak pisnete a nahodim ftp :) ...

21.8. 04 CS Source Beta download
Tak v downloadech je odkaz na cssource_betu_v2. Odkaz je na serveru s T3 siti. Konkretne se jedna o archiv CSS Non-Steam EmporiO Re-Packed bY Ad0o www.ZiminiNet.com.rar , obsahuje dedicated a klient cast. V baliku je readme.txt s popisem instalace. Kdyby neco nejelo taxe me zkuste zeptat na 107703083.

19.8. 04 CS Source Beta
Zitra prihodim do download na cssource_beta_v2. Pres par tabulek s erorama sem to rozjel. Docela fpoho parba a HW naroky to nema az takovy jaky psali. Mozna prihodim nakou galerku filmecku atd.

18.8. 04 Nový hráč Eksen
Dnes byl přijat hráč Eksen. Ještě tedy jeden pařan a jsme komplet.

13.8. 04 Novej web
:} sem zase rozjel hdd tak asi pohnu s nasema strankama ... tohle je fakt humaaac :E

13.8. 04 Hledaj se lidi,
a to min. 2 borci/marky do nasi e1333ty. Podminkou vsak je, aby to byli typove/typacky, kteri/ktery sedej denodenne u komplu od odpoledne do rana ajinak :} cs musi uz nakej ten cas (min. asi rok) hrat a aby mu bylo okolo 20 let (zadny mlady maso). Dulezity je aby si nasel taq k veceru (tohle je hodne problizny a s kazdym dnem se meni, nekdy se treba dokonce vubec nehraje! :DDD -> 17:00 - 2:00) cas na naky to cw/tg. Aby se treba v 22 hod. nevymlouval ze rano musi do skolky atd. Takovych uz bylo ... Fakt naky pohoda typqy, kteri ale sou schopni neco uhrat :} Icekvecko je 107703083, jestli mate MSN nebo cokoli jinyho, tak napiste do GuestBooku nakej ten mail nebo cislo a ja uz si vas najdu. Piste kdykoli! Ted sem tu porad, teda dyz zrovna nespim (tohle se v posledni dobe da vyloucit) nebo dyz nejsem naproti pro rohliky :}. No a v nedelu mame hody takze BLEEE 8-D (par dni po nich sem tu :).

15.7. 04 Ventrilo 2.2.0
Najdete ho v downloadech, jestli jste ti zaostali, tak je tam i cestina. IP na ventrilo je 147.32.127.203

27.6. 04 Odchod hráčů Fox a enCore
Před časem odešel hráč Fox a nyní jsme se rozhodli vylouřit hráče enCore za trvalý stav offline.

23.5. 04 Žárovka Enemy Territory
Tak od dnešního dne se Žárovka stává multiherním clanem. Byla založena sekce Enemy Territory. Zatím se spíš jedná o pokus než o rozšíření Žárovky, jak to dopadne se rozhodne po turnaji na GZ. :) Další info naleznete na adrese: http://www.et.zarovka.com.

6.5. 04 Nový členové FoX, enCore a Lweon - odchod hráče *necker*
V posledních dnech jsme se rozhodli přijmout hráče Foxe, enCore a Lweona a vyhodit hráče *neckera* pro skoro trvalý stav offline.

15.2. 04 Návrat *lenicky*
Vítáme leničku zpět v clanu. Doufám, že u nás už zůstane pokud možno co nejdéle a že bude hrát alespoň stějně dobře jako hrál, než nás opustil.

26.1. 04 Odchod *lenicky*
Dnešního dne nás opustil dlouhodobý hráč *lenicka*. Přejeme mu hodně GL a HS v dalším CS působení i v životě.

18.1. 04 Nový člen *necker*
Po několika duelech, po několika hrách na publicu a pár TG jsme se rozhodli přijmout hráče *necker*. V TG proti adminům z WarZone podával standartní výkony které jsme od něho očekávali což vedlo i k jeho přijmutí do klanu. Přeji hodně HS :)

18.1. 04 Rozjetí sekce NEWS
Tak počínaje dneškem máme i my na clanových stránkách sekci NEWS....tak snad bude plnit svůj účel ať už pro Žárovky, nebo pro ostatní pařany i nepařany.